Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

  • 23.06.2017

    OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI RAKA PROSTATY 23 CZERWCA

    Po raz VI obchodzimy 23 czerwca w Dzień Ojca - Dzień Świadomości Raka Prostaty ustanowiony przez Fundację Wygrajmy Zdrowie w 2012 roku. Jest to okazja, aby porozmawiać z naszymi ojcami o zdrowiu i profilaktyce.

    czytaj dalej..
  • 20.06.2017

    Co nowego w Fundacji Wygrajmy Zdrowie

    W dniu 8 czerwca 2017 r. odbyło się coroczne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zarządu i Rady Fundacji Wygrajmy Zdrowie.

    czytaj dalej..
  • 8.06.2017

    Fundacja objęła patronatem projekt „Neurologia liczy się czas”

    Słowem klucz całej publikacji jest CZAS i chcielibyśmy by to właśnie on przeprowadził Was przez zagadnienia profilaktyki, diagnozy, terapii ale i nowych horyzontów leczenia SM. W publikacji zostały poruszone również bardzo ważne dla neurologii tematy udaru mózgu, depresji towarzyszącej chorobom układu nerwowego, żywienia w chorobie Alzheimera.

    czytaj dalej..
  • 29.05.2017

    Życie Seniora – żyj zdrowo i aktywnie

    Już dziś wraz gazetą Nasze Miasto startuje edukacyjny projekt prasowo-internetowy „Życie Seniora – żyj zdrowo i aktywnie”. Fundacja Wygrajmy Zdrowie została partnerem projektu, do którego lektury Was zachęcamy.

    czytaj dalej..
  • 13.04.2017

    RAPORT: Sytuacja pacjenta z nowotworem jelita grubego w Polsce. Propozycje zmian.

    Każdego dnia z powodu nowotworu jelita grubego umiera w Polsce aż 28 osób. Z danych Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że liczba zachorowań na nowotwory złośliwe jelita grubego w Polsce wynosi co roku 17 tysięcy.

    czytaj dalej..
  • 13.04.2017

    Startuje ogólnopolska kampania Zdrowy Oddech

    Zapraszamy do zapoznania się z kampanią edukacyjną „Zdrowy Oddech”, wydawnictwa Medical Media Solutions, która ukazała się 7 marca wraz z Dziennikiem Rzeczpospolita.

    czytaj dalej..
  • 7.04.2017

    Choroba to nie wyrok

    Już dziś wraz Dz. Rzeczpospolita startuje edukacyjny projekt prasowo-internetowy „Choroba to nie wyrok”. Zostaliśmy partnerami projektu.

    czytaj dalej..
  • 21.02.2017

    Bezpłatne konsultacje urologiczne dla mężczyzn

    Fundacja Wygrajmy Zdrowie wraz z Europejskim Centrum Zdrowia Otwock, Szpital im. Fryderyka Chopina, dzięki wsparciu TNT i kampanii społecznej „Wąstopad – Miej życie pod kontrolą. Badaj się.” rozpoczyna akcję bezpłatnych urologicznych badań diagnostycznych dla mężczyzn poświęconych profilaktyce prostaty i układu moczowo-płciowego.

    czytaj dalej..
  • 1.02.2017

    Apel Polskiej Unii Onkologii

    Polska Unia Onkologii zwraca się z apelem do Dyrektorów wszystkich ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych w Polsce.

    czytaj dalej..

Współpraca