Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

 • 13.12.2018

  Startuje kampania prasowo-internetowa Choroba to nie wyrok

  Już dziś, 13 grudnia jako partnerzy inaugurujemy 3. edycję kampanii prasowo-internetowej „Choroba to nie wyrok”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions. Projekt powstał przy wsparciu merytorycznym wielu cenionych ekspertów, organizacji oraz fundacji, w tym Fundacji Wygrajmy Zdrowie.

  czytaj dalej..
 • 9.11.2018

  Ogólnopolska kampania prasowo-internetowa Pokonać Raka

  Już dziś, 8 listopada zainauguruje 9. edycja kampanii prasowo-internetowej „Pokonać Raka”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions partnerem Fundacja Wygrajmy Zdrowie.

  czytaj dalej..
 • 5.11.2018

  Dołącz do akcji Wąstopad 2018 – trwa miesiąc świadomości męskich nowotworów

  Fundacja Wygrajmy Zdrowie po raz 5 organizuje akcję Wąstopad z okazji miesiąca świadomości nowotworów męskich, znanego na świecie pod nazwą Movember. Jest to okazja, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich oraz promować regularne badania profilaktyczne w kierunku raka prostaty i jądra.

  czytaj dalej..
 • 10.09.2018

  Startuje ogólnopolska kampania prasowo-internetowa „Zadbaj o serce”

  Już dziś, 10 września inaugurujemy 10. edycję kampanii prasowo-internetowej „Zadbaj o serce”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions, a główny patronat objęło Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Fundacja Wygrajmy Zdrowie objęła patronatem to wydarzenie.

  czytaj dalej..
 • 25.07.2018

  Nie daj się rakowi! Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej

  Co jeść, by uchronić się przed rakiem? Czy odpowiednią dietą można się z niego wyleczyć? Jak sobie pomóc, gdy choroba już nas dotknie? Autorki odpowiadają na te pytania na podstawie własnego doświadczenia pracy z osobami chorymi onkologicznie, a także w oparciu o najnowsze badania naukowe.

  czytaj dalej..
 • 12.07.2018

  Życie seniora

  W dniu dzisiejszym, 12 lipca wraz z dziennikiem Gazeta Wyborcza ukazała się 5. edycja kampanii „Życie Seniora”, organizowana przez wydawnictwo Medical Media Solutions. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją, w której poruszone zostają tematy istotne dla seniorów, w tym dieta i jej wpływ na nasze zdrowie, profilaktyka w chorobach układu krążenia czy temat tabu jakim jest zagadnienie problemów związanych ze słuchem.

  czytaj dalej..
 • 22.06.2018

  Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty

  Po raz VI obchodzimy 23 czerwca w Dzień Ojca - Dzień Świadomości Raka Prostaty ustanowiony przez Fundację Wygrajmy Zdrowie w 2012 roku. Jest to okazja, aby porozmawiać z naszymi ojcami o zdrowiu i profilaktyce.

  czytaj dalej..
 • 21.06.2018

  Zdrowy Oddech

  Już dziś, 21 czerwca wraz z dziennikiem Rzeczpospolita ukazuje się 4. edycja kampanii „Zdrowy Oddech”, organizowana przez wydawnictwo Medical Media Solutions. Publikacja powstała przy wsparciu wielu wybitnych ekspertów. Jej celem jest zwrócenie uwagi na ważne tematy takie jak profilaktyka, diagnostyka i leczenie w zakresie chorób pulmonologicznych.

  czytaj dalej..
 • 7.06.2018

  Raport Priorytety Zdrowotne - wnioski i rekomendacje na podstawie niewydolności serca

  Niewydolność serca dotyczy ok. 600 – 700 tys. osób. W ciągu dekady liczba nowych zachorowań ma wzrosnąć do 250 tys. rocznie.

  czytaj dalej..

Współpraca