Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

 • 10.06.2019

  Startuje ogólnopolska kampania Kobiece zdrowie w centrum uwagi

  10 września inaugurujemy kampanię prasowo-internetową „Kobiece zdrowie w centrum uwagi”. Jest ona ważnym medium, za pomocą którego podsumowujemy stan obecny, sukcesy i najpilniejsze problemy oraz wskazujemy jakie są najlepsze rozwiązania, które pozwalają na lepszą profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób, które dotyczą kobiet.

  czytaj dalej..
 • 13.05.2019

  VIII Tydzień Świadomości Czerniaka – #UVam tylko sobie. Chronię skórę przed czerniakiem

  Akademia Czerniaka podczas VIII Tygodnia Świadomości Czerniaka razem z polskimi sportowcami edukuje o konieczności ochrony skóry przed czerniakiem podczas uprawiania sportu.

  czytaj dalej..
 • 07.03.2019

  Startuje ogólnopolska kampania prasowo-internetowa Zadbaj o serce

  Już dziś, 7 marca zainauguruje 11. edycja kampanii prasowo-internetowej „Zadbaj o serce”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions, a główny patronat objęło Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Projekt powstał przy wsparciu merytorycznym wielu cenionych ekspertów, organizacji oraz fundacji.

  czytaj dalej..
 • 25.02.2019

  Szkolenia Aktywnie w tworzeniu prawa - trwa nabór 2019

  Realizatorzy projektu „Aktywnie w tworzeniu prawa!” – Federacja Stowarzyszeń \\\\\\\"Amazonki\\\\\\\" oraz Fundacja Wygrajmy Zdrowie, zapraszają organizacje pacjenckie do udziału w szkoleniach w 2019 roku.

  czytaj dalej..
 • 2019-02-08

  Podaruj 1% Fundacji Wygrajmy Zdrowie

  Przekazując 1% Fundacji pomagasz ratować zdrowie i życie chorych w całym kraju!

  czytaj dalej..
 • 4.01.2019

  Apel PUO XVIII Dzień Drzwi Otwartych z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem 3 lutego 2019

  W niedzielę 3 lutego 2019 roku obchodzimy XIX Światowy Dzień Walki z Rakiem (World Cancer Day). Z tej okazji Polska Unia Onkologii wraz z Partnerami juz po raz dziewiętnasty będzie organizować Dzień Drzwi Otwartych na terenie całego kraju.

  czytaj dalej..
 • 3.01.2019

  Warsztat dla pacjentów z niewydolnością serca 10.01.19 Warszawa-Anin

  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej o niewydolności serca, a także jak pomóc sobie i bliskim, jak wspierać pacjentów na spotkanie edukacyjne ŻYCIE Z NIEWYDOLNOŚCIĄ SERCA – praktyczne warsztaty dla pacjentów i ich bliskich

  czytaj dalej..
 • 13.12.2018

  Startuje kampania prasowo-internetowa Choroba to nie wyrok

  Już dziś, 13 grudnia jako partnerzy inaugurujemy 3. edycję kampanii prasowo-internetowej „Choroba to nie wyrok”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions. Projekt powstał przy wsparciu merytorycznym wielu cenionych ekspertów, organizacji oraz fundacji, w tym Fundacji Wygrajmy Zdrowie.

  czytaj dalej..
 • 9.11.2018

  Ogólnopolska kampania prasowo-internetowa Pokonać Raka

  Już dziś, 8 listopada zainauguruje 9. edycja kampanii prasowo-internetowej „Pokonać Raka”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions partnerem Fundacja Wygrajmy Zdrowie.

  czytaj dalej..

Współpraca