Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:789 203 288

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

 • 18.10.2022

  Ważne, dobre zmiany dla pacjentów z rakiem pęcherza moczowego!

  Z radością informujemy, że na listopadowej liście refundacyjnej znalazł się program lekowy dedykowany chorym na zaawansowanego raka pęcherza moczowego.

  czytaj dalej..
 • 12.10.22

  Światowy Dzień Osteoporozy - zaproszenie na konferencję 20.10.22

  Zapraszamy na konferencję z okazji Światowego Dnia Osteoporozy organizowaną przez Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji 20 października. Patronem konferencji jest Fundacja Wygrajmy Zdrowie

  czytaj dalej..
 • 13.06.22

  Konferencja z premierą raportu "Sytuacja pacjenta z rakiem pęcherza moczowego - aktualne wyzwania" 13.06.22

  Zapraszamy do oglądania konferencji podczas której zaprezentujemy raport "Sytuacja pacjenta z rakiem pęcherza moczowego - aktualne wyzwania" opracowany przez Fundację Wygrajmy Zdrowie pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

  czytaj dalej..
 • 31.05.22

  Premiera raportu "Palenie a stygmatyzacja pacjentów z rakiem płuca" 2022

  Zapraszamy do lektury raportu "Palenie tytoniu a stygmatyzacja pacjentów z rakiem płuca", którego premiera odbyła się 31 maja 2022 r.

  czytaj dalej..
 • 19.08.21

  Premiera raportu Sytuacja pacjenta z rakiem prostaty - aktualne wyzwania

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem Fundacji na temat sytuacji pacjentów z nowotworem prostaty oraz do obejrzenia debaty eksperckiej, podczas której będziemy w gronie ekspertów rozmawiać jak usprawnić opiekę nad chorymi.

  czytaj dalej..
 • 23.06.21

  Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty 2021

  23 czerwca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty - to okazja do edukacji o roli profilaktyki, diagnostyki i leczeniu raka prostaty, który jest najczęstszym nowotworem występującym u mężczyzn. Skończyłeś 40-lat?Pamiętaj o regularnych badaniach profilaktycznych i konsultacji z urologiem.

  czytaj dalej..
 • 17.06.2021

  ŚWIATOWY DZIEŃ RAKA NERKI

  Na nowelizację programu lekowego dot. raka nerki pacjenci czekają już ponad trzy lata. Ich rzeczywistość to nie tylko codzienna walka z chorobą, ale także często ze skutkami ubocznymi terapii, które znacznie utrudniają lub wręcz niemożliwiają normalne funkcjonowanie.

  czytaj dalej..
 • 10.05.21

  Radioterapia w Polsce - przekierowanie na innowacyjność jest warunkiem koniecznym

  Zapraszamy do przeczytania oraz obejrzenia relacji z debaty "Radioterapia w kontekście zmian systemowych - premiera raportu", która odbyła się 10 maja 2021 r.

  czytaj dalej..
 • 10.05.21

  Premiera raportu RADIOTERAPIA W POLSCE W KOTEKŚCIE ZMIAN SYSTEMOWYCH

  Zapraszamy do zapoznania się z treścią raportu "Radioterapia w Polsce w kontekście zmian systemowych - analiza i rekomendacje", który powstał z inicjatywy Fundacji Wygrajmy Zdrowie w partnerstwie Pracodawców RP oraz Stowarzyszenia Pacjentów Leczonych Radioterapią.

  czytaj dalej..

Współpraca