Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Farmakoterapia bólu u chorych na nowotwory - nowe zalecenia

W zasobach udostępnionych przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu znajduje się Farmakoterapia bólu u chorych na nowotwory – zalecenia Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Zalecenia przygotowało 21 ekspertów Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Skierowane są do lekarzy praktyków różnych specjalności, zajmujących się diagnostyką i leczeniem chorych na nowotwór. Twórcy zaleceń mają nadzieję, że wpłyną one na poprawę jakości opieki i skuteczności leczenia bólu u pacjentów onkologicznych.

Przejdź do artykułu >>

Współpraca